Blokujące się klipy po konwersji!!!

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...

• Witam, zainstalowałem AllConverter to 3gp v1.2 i zacząłem konwertować klipy z formatu .mp4 do .3gp, lecz po zakończeniu konwersji nie mogę usunąć tych z rozszerzeniem .mp4. Wyłączałem program, bo wiem, że trzeba, jeśli się chce usunąć coś. Uruchamiałem komputer ponownie i ZONK. Wszedłem we właściwości jednego z klipów, kliknąłem zakładkę zabezpieczenia. Wygląda na to, że mój komputer zezwala na wszelkie kopiowanie itp plików. W głównej zakładce "Ogólne" - właściwości pojawiła się nowa opcja "odblokuj". Również kliknąłem na tę opcję, kliknąłem ok we właściwościach, lecz to nie dało żadnych efektów. Co mam z tym fantem zrobić?

Mam K-lite Codec Pack 7.1.0 Full + Real Alternative 2.0.2
    Windows XP SP2
    Doom332
    Problem

• Twój problem nie jest związany z naszym programem.
    Coś w twoim systemie blokuje ci te pliki, możliwe że explorator windows próbuje wczytać z nich miniaturkę i dlatego pliki te są blokowane.

Użyj programu Unlocker aby odblokować zablokowane pliki.
    Scripter1
    PowerUser

• Dzięki, pomogło. Sprawdzałem w komputerze i okazało się, że System jest blokowany przez program advanced system care 4 Pro. Wszystko jest już ok. Dzięki za pomoc. I nic złego na myśli o waszym programie nie myślę. Sam używam wielu waszych produktów i jak dla mnie są najlepsze.

Pozdrawiam
    Albert
    Doom332
    Problem

• W głównej zakładce "Ogólne" - właściwości pojawiła się nowa opcja "odblokuj". Również kliknąłem na tę opcję, kliknąłem ok we właściwościach, lecz to nie dało żadnych efektów. Co mam z tym fantem zrobić?

Try out our free Testking what is gre and latest comptia Testking security+ study guide training courses to get high flying success in final and artinstitutesmiami exams
    Harybald
    Czytacz

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja