ALLConverter PRO 1.3

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
27 mar 2012, o 22:52

• Witam i polecam najnowszą wersję ALLConverter PRO 1.3:

Co nowego:
    •możliwość wybrania ściezki Audio np. w plikach mkv czy divx
    •dodana opcja "Konwertuj z ALLConverter" do menu kontekstowego

Poprawiono:
    •znaczna poprawa jakości napisów
    •w wersji 1.2 był błąd - napisy nie znikały...
    •przy ripowaniu/konwertowaniu z DVD nie działał klawisz Edycji Video
    •nie działał podgląd przy ripowaniu/konwertowaniu płyt DVD

Życzymy przyjemnej pracy z naszym nowym konwerterem.
    Arczi
    Administrator

3 kwi 2012, o 12:54

• Zainstalowałem, widzę, że nadal nie działa profil baseline dla x264. Wielka szkoda, telefony takie jak avila, czy nokia n900 nie odtworzą innego profilu niż baseline.
    A więc nadal skucha z tym allconverterem, który teoretycznie ma konwertować na potrzeby telefonów komórkowych...
    Via

3 kwi 2012, o 13:26

4 kwi 2012, o 00:57

• Rzecz nie sprowadza się do avili, ale nie działających profili, kodeków.
    Allconverter również zawiera profil avili (niedziałający). Przecież dlatego nazywa się "all", żeby nie trzeba było szukać pięciu innych programów.
    Poza tym jest płatny więc byłoby jednak uczciwie gdyby wszystko co ma było sprawne. Czyż nie?

Profil ipod/iphone - iphone 4 odtwarza już main profile więc baseline akurat dla niego nic nie znaczy. ipod wymaga baseline więc jeśli ten profil jest sprawny w allconverterze to co za problem, żeby działał również w innych przypadkach?
    Via

6 kwi 2012, o 07:40

• Bezpłatna wersja jest w pełni funkcjonalna - posiada tylko watermark i info o rejestracji - można przed zakupem stestować wszystkie funkcje. Program jest na bieżąco rozwijany.
    Maciek
    Pisarz

11 kwi 2012, o 03:07

• Maciek. Mam płatną wersję. Nie jest w pełni funkcjonalna. Najwidoczniej nie wszystko sprawdziłeś.
    Via

11 kwi 2012, o 03:32

• konwersja ipod/iphon - nie wiem czy jest skuteczna, ale sprawdzilem, ze rowniez ma niefunkcjonujace ustawienia profili x264.
    SeS

13 kwi 2012, o 22:39

• Witam, rozwinięciem wersji 1.3 miało być także umożliwienie konwersji plików np z .flv do formatu Divx, jednak nawet kilkanaście prób nie dało tu żadnego rezultatu-wciaż pojawia się komunikat o błędach. Czy to taka "uroda" programu, czy błąd czekajacy na naprawienie? Pozdrawiam
    PATh

14 kwi 2012, o 01:18

• Przetestowałem kilkanaście filmów FLV i nie widze problemu.

Wybrałem format AVI-MP3 i tak w standardzie przekonwertowałem, potem tak samo ale w Edycji Video zmieniłem enkoder na DIVX i też nie było problemu.

Jak ty to robisz? Czy wybierasz AVI-MP3 na poczatek? coś zmieniasz więcej w ustawieniach?

może wstaw tu na forum jakiś plik do testów który ci sie źle konwertuje?
    Arczi
    Administrator

15 kwi 2012, o 00:18

• Nic więcej, poza wybraniem do konwersji nowego formatu pt. HD Dvix. Może to mój błąd, a nie wszystko można w ten sposób przerobić-dopiero rozgryzam to cudo... :oops:
    PATh

Następna strona

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja