ALLConverter to 3GP

Wszelkie problemy, instrukcje obsługi, propozycje rozbudowy tych nowych przydatnych programów...
9 gru 2009, o 01:03

• Witam.

Jeżeli macie jakieś problemy lub propozycje, piszcie tutaj - postaramy się je rozwiązać w kolejnych wersjach programu.
    Arczi
    Administrator

11 sty 2010, o 16:04

• Witam

Film jest w 16:9 po przekonwertowaniu ma 3:4 :(
    witam

17 mar 2010, o 14:57

• Mam problem z dźwiękiem, po skonwertowaniu filmu jest on strasznie cichy, czy mozna cos z tym zrobic?
    kacha_90

8 kwi 2010, o 19:28

• Dodane napisy strasznie skaczą utrudniając czytanie. W sumie rzadko na telefonie ogląda się chyba film z napisami ale ta opcja zdecydowanie wymaga poprawy.

PS: Po jakim czasie zrobicie skórkę gdy uzysk wymagane głosy?
    cichy_men

9 kwi 2010, o 01:44

12 kwi 2010, o 16:21

• Arczi napisał(a):Skórka do Samsunga AVILA już gotowa - AVILA niedawno przekroczyła 100 głosów na http://www.allplayer.org/showphone

Dajcie znać czy wsio jest OK.

Przy 3gp wszystko jest ok, ale przy mp4 film nie otworzyl sie na mojej AVILI.
    W razie potrzeby moge podac jakies dodatkowe informacje.
    Kaczy

13 kwi 2010, o 11:14

• Jak możesz, wyślij mi w najlepszej jakiej masz jakości film w mp4, który działa u Ciebie na AVILI na adres support @ marbit.com.pl.

Dzięki
    Arczi
    Administrator

28 kwi 2010, o 17:49

• Problem z ALLConverterem nadal nie został rozwiązany.
    Uważam, że jest to do końca uczciwe. Osoby, które wysłały SMSy, liczyły na w pełni działający program.
    Kaczy

28 kwi 2010, o 18:58

• Program jest w pełni działający - konwertuje.
    A co do twojego problemu to czy wysłałeś plik jak prosił Arczi? Jeśli tak to cierpliwości, jeśli nie wysłałeś to to jak mamy rozwiązać problem...
    Scripter1
    PowerUser

28 kwi 2010, o 22:22

• Pliki wysłałem już 2 tygodnie temu, to sporo czasu, dlatego poruszam ten temat.
    Co do programu to może i konwertuje, ale telefon nie odtwarza plików po jego konwersji. Mówię oczywiście o formacie mp4, bo przy 3gp wszystko jest ok. Jednak przy 3gp filmy mocno tracą na jakości. Mieliśmy dostać program, który będzie dopasowany do konkretnego telefonu, a ten wykorzystuje tylko cześć jego możliwości. Tak jak pisałem w mailu do Arczi'ego problem prawdopodobnie polega na tym, że program konwertuje plik to rozdzielczości 400x240, a AVILA obsługuje rozdzielczość maksymalnie 320x240.
    Kaczy

Następna strona

Powrót do ALLConverter to: PRO/iPhone/PSP/3GP/AVI/MP4

Informacja